به گزارش آوای ورزقان، در این روزهای گرم تابستان بسیجیانی با اخلاص و به دور از هیاهوی زندگی شهری و ماشینی در حال خدمت به مردم هستند. بسیجیانی که می توانستند سرمای کولرهای گازی را به این گرمای سوزان ترجیح دهند، اما آن‌ها کار در راه خدا و خدمت به بنده خدا را انتخاب کرده اند.

دانشجویان بسیجی جهادگری که کیلومترها از شهر و دیار خود به دوراند اینجا در یکی از دورترین روستاهای شهرستان ورزقان به نام لنبران که در دل دره‌ای بدون راه دسترسی مناسب قرار دارد برای ساخت خانه‌ پیر زنی تنها، از تعطیلات و تفریحات خود زده و عطر محبت و انسانیتی را که یادآور خاطرات ناب هشت سال دفاع مقدس است در میان مردم این روستا تداعی کرده‌اند.

سرهنگ پاسدار موسی صفی فرمانده سپاه ناحیه ورزقان نیز ظهر یک روز گرم برای عرض خسته نباشید به این جهادگران راهی روستای لنبران شد و ضمن انجام اقداماتی برای رفع مشکلات پیش روی گروه جهادی وضعیت زندگی پیر زن تنهای لنبرانی را نیز از نزدیک مشاهده کرد.

اعضای این گروه جهادی بعد از کار و تلاش روزانه در مدرسه روستا به استراحت می‌پردازند و با همه مشکلاتی که پیش روی خدمت به یک بنده تنهای خدا دارند هر روز مشتاق‌تر از دیروز تلاش می‌کنند.

DSCF6583 DSCF6584

منبع : ندای ورزقان |پیرزن لنبرانی که صاحب خانه شد/گرمای دستان جهادگران، گرمابخش منزل پیر زنی تنها
برچسب ها : خدمت ,گروه جهادی